「Super miejsce, piękny widok z tarasu, blisko do sklepu, restauracji, plaży i kawiarni. Apartament czysty, zadbany i w pełni wyposażony. Gospodarze bardzo mili i sympatyczni. Cisza i spokój... Polecam」
「Super miejsce, piękny widok z tarasu, blisko do sklepu, restauracji, plaży i kawiarni. Apartament czysty, zadbany i w pełni wyposażony. Gospodarze bardzo mili i sympatyczni. Cisza i spokój... Polecam」
Marcin