Willa znajduje się w pięknym miejscu, otoczone duża roślinnością głównie palmy, strelicja, drzewka cytrusowe itd. Jest bardzo spokojnie - w willach obok praktycznie nie ma sąsiadów. Piękne wschody i zachody słońca. Gospodarz bardzo komunikatywny odpowiadał bardzo szybko, reagował bardzo szybko. Po deszczowym dniu mieliśmy problem z zamknięciem bramy garażowej, zgłosiliśmy to w kilka godzin przyjechał fachowiec aby naprawić usterkę. Syn podczas wymeldowania zapomniał zabrać kurtkę z szafy gospodarz zareagował od razu, zabrał kurtkę do biura gdzie mogliśmy ją spokojnie odebrać. Jedyny minus to bardzo słabe jakościowo ręczniki, poszarzałe, cienkie. Brak kieliszków do wina (widzę że wcześniejsi goście też zgłaszali ten problem mimo to nie zostało to uzupełnione). Sztućce też słabej jakości plastikowe. W takim standardzie powinna być zachowana jakość. Z chęcią wrócimy w przyszłości i polecimy wille naszym znajomym. Pozdrawiamy.